Dračičani tako blizu, a tako daleko!

DRUGA HRVATSKA STOLNOTENISKA LIGA ISTOK

4. KOLO

VUKOVAR '91 – DRAČICE  4:1

Ponovo su Dračičani odigrali jednu vrlo dobru utakmicu, ali su, nažalost, upisali novi poraz. U dvorani Osnovne škole Antuna Bauera domaćini su upisali dva boda, ali su se za njih morali dobrano pomučiti. Kruno Horvat nije imao previše prilika protiv Nikole Stanojevića koji je slavio u tri siguran seta.

U drugom setu Ivan Babić poravnao je rezultat na 1:1 jer je, unatoč gubitka prvoga seta, dobio Mladena Milanovića s 3:1. U trećem setu, Patrik Davidović odlično je otvorio meč protiv Milana Kosanovića prepustivši svome protivniku samo tri poena. Međutim, tada je dračički igrač jednostavno stao, a Vukovarac došao do tri čista seta čime je svom klubu donio vodstvo 2:1. I u igri parova Đakovčani su odlično otvorili meč: Horvat i Babić dobili su prvi set, ali opet su Đakovčani stali što koriste domaćini i donose treći momčadski bod. U posljednjem meču vodila se prava drama.  U izjednačenoj borbi Ivan Babić poveo je 2:1 u setovima, međutim, četvrti set vukovarski igrač dobiva u pripetavanju 12:10 da bi u peti odlučujući set otišao na stranu domaćina rezultatom 11:8.