Dračičani uvjerljivi u Našicama!

DRUGA HRVATSKA STOLNOTENISKA LIGA ISTOK

2. KOLO

NAŠICE – DRAČICE  0:4

Stolnotenisači Dračica ostvarili su prvu prvenstvenu pobjedu i to na gostovanju u Našicama. Meč je otvorio Kruno Horvat koji je dobio prvi set uvjerljivo s 11:3, da bi u drugom i trećem tek u završnici došao do pobjede.

U drugom meču Ivan Babić uvjerljivo je slavio protiv Adriana Goluba. Mladi đakovački igrač svome je protivniku prepustio samo 12 poena.

Posao za dva dračička boda završio je Patrik Davidović koji se tek u prvom setu mučio protiv Zvinimira Keglevića. Ipak, 11:9 otišlo je na đakovačku stranu. U preostala dva seta Davidović je odigrao kako zna, a to potvrđuju i rezultati drugoga i trećega seta (11:3 i 11:5).

U igri parova Babić i Horvat potvrdili su dominaciju te su osigurali pobjedu za maksimalnih 4:0.

Sljedeći vikend Dračice na svojim stolovima dočekuju momčad Omladinca.