Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Velebit, Vučevci i Jedinstvo stopostotni, Dinamo prošao u Drenju, Mrzovićani bolji od Lapovčana!

LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

Treće kolo Lige Nogometnog središta Đakovo bit će zapamćeno po tome što je svih pet gostujućih momčadi ostvarilo pobjede.

KEŠINCI – VELEBIT (P) 0:4

U Kešincima su domaćini prvi zaprijetili , ali potnjanski golman bio je na visini zadatka.  Potnjanci dolaze u vodstvo u 23. minuti kada Mario Djak Skeledžija odličnim udarcem s 25 metara pogađa kešinačku mrežu. Do odlaska na odmor Kešinačni su imali više od igre, ali rezultat se nije mijenjao. U nastavku susreta, točnije u 51. minuti gosti su mogli povećati svoje vodstvo, ali nisu iskoristili kazneni udarac. Međutim, to nije poremetilo igru Velebita koji u nastavku susreta dolazi do visoke i zaslužene pobjede. U 69. minuti Antonio Barušić pobjegao je domaćoj obrani i postigao drugi pogodak, a konačni rezultat postavio je najbolji pojedinac susreta Mario Djak Skeledžija. U 71.minuti postiže treći, a u 76. i četvrti pogodak za svoju momčad.

Ovom pobjedom Potnjanci i dalje ostaju stopostotni i trenutno su vodeći sa svih devet bodova.

RADNIK (VRBICA) – VUČEVCI  0:4

Nogometaši Vučevaca se ne  šale. I u trećem prvenstvenom nastupu ostvarili su treću pobjedu i najugodnije su iznenađenje lige. Tijekom cijeloga susreta imali su inicijativu, a u 15. minuti došli su u vodstvo. Stjepan Erceg direktno je iz kornera pogodio suprotne rašlje za 1:0. Prekrasan gol koji se često ne viša niti na utakmicama viših rangova. Bolju igru gosti su okrunili drugim pogotkom. Denis Galičić šutirao je s 25 metara, golman odbija lopta, a na nju natrčava toni Pilipović i po drugi puta trese vrbičku mrežu. Radnik je najbolju priliku imao iz dosuđenoga jedanaestera kada je gostujući branič u svom kaznenom prostoru igrao rukom. Međutim, golman Ivan Knežević obranio je kazneni udara i time svoju mrežu ostavio nedirnutom. Do kraja susreta, Denis Galičić i Stjepan Erceg iz slobodnoga udaraca postavili su konačan rezultat. Za treću pobjedu i stopostotni učinak Vučevaca.

ZRINSKI (D) – DINAMO (TO) 0:2 (0:1)

Drenjanci su ponovo na svom terenu doživjeli poraz. Doduše, protiv sebe su imali jedno od favorita lige - tomašanački Dinamo. Gosti su sredinom prvoga poluvremena poveli, a pobjedu su potvrdili sredinom drugoga dijela utakmice. Ovom pobjedom Dinamo najavljuje svoju borbu za naslov prvaka

MLADOST (L) – NAPRIJED (MRZOVIĆ)   0:3

Lapovčani i dalje nastavljaju s lošim igrača. Na svom su terenu doživjeli novi poraz koji ih i dalje ostavlja bez osvojenih bodova. Mrzovićani su gostujućom pobjedom došli u sredinu tablice.

SLAVONAC (P) – JEDINSTVO (F)  2:3

Pobjedom u Preslatincima, Forkuševčani su upisali treću pobjedu i zajedno s Potnjancima i Vučevčanima drže vodeću poziciju.

SLOBODAN: SLAVONAC (ĐURĐANCI)