Joomla! Slideshow

Kondrićani sa Sjevera pjevajući, Viškovčani potopili Šokadiju, Punitovčani prošli Koritnu, golijada u Josipovcu, Sekić presudio Hajduku, remi u Ivanovcima!

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

DRAČICE – REKORD  1:2 (1:1)

Đakovo – Stadion Croatia. Gledatelja: 200. Sudac: Željko Šekerija (Piškorevci). Pomoćnici: Domagoj Krajina (Piškorevci) i Josip Talavnić (Koritna). Strijelci: 1:0 Milković (14.), 1:1 Žeravica (41.), 1.2 Đuretković (47.).

DRAČICE: Čolić, Matić, Šarčević, Pavličić (80. Radoš), Iletić, Đurđević (61. Nerovčić), Udovčić, Krizmanić (46. Kasa), Milković, Andričić (72. Tadić), Čorić (54. Pongračić).

REKORD: Rukavina, Božidar Kedveš (82. Premužić), Francem, Ambrušić (90. Drmić), Nikolić, Đuretković (89. Jackanić), Žeravica, Danijel Kedveš, Stipčević (88. Kovačević), Tremboš, Marić. Trener: Miro Aračić.

Nogometaši Rekorda neopterećeno su ušli u utakmicu protiv Dračica i na kraju, kući otišli pjevajući, sa sva tri boda.

Otvaranje utakmice propalo je domaćinu koji je u 14. minuti golom Stjepana Milkovića došao u vodstvo 1:0. I kada se činilo da će domaćin na odmor otišli s minimalnim vodstvom, u 41. minuti Marijan Žeravica postiže izjednačujući pogodak.

Na samom otvaranju drugoga poluvremena, gosti su šokirali Sjever.  Vladimir Đuretković u 47.miuti postiže pogodak za kondrićko vodstvo. To je potpuno poremetilo igru Dračica koji su do kraja susreta pokušavali doći do izjednačenja, ali kondrićka obrana odradila je posao na najbolji mogući način.

OMLADINAC (J) – SLAVONIJA (B) 12:1 (5:1)

Josipovac – Igralište Drljak. Gledatelja: 100. Sudac: Filip Čota (Đakovo). Pomoćnici: Ivan Ivanovi (Jurjevac) i Robert Tot (Potnjani). Strijelci: 1:0 Tomo Kanisek (17.), 2:0 Tomo Kanisek (20.), 3:0 Stuhli (21.), 4:0 Kvasnovski (34.), 5:0 Tomo Kanisek (37. – 11m), 5:1 Sito (42.),6:1 Kvasnovski (50.), 7:1 Tomo Kanisek (52. – 11 m), 8:1 Kvasnovski (55.), 9:1 Stuhli (70.), 10:1 Stuhli (75.), 11:1 Batorek (76.) 12:1 Stuhli (80.).

OMADINAC (J): Galić (46. Mateo Brandis), Kristek (46.Kolarik), Tribuljak, Kocur, Tomo Kanisek, Domagoj Hulak (46. Josip Hulak), Denis Kristek (46. Smoljo), Brkić (46. Eling), Marijan Batorek, Kvasnovski, Stuhli. Trener: Šimo Živković.

SLAVONIJA (B): Zorić, Hrkač, Mikešić (78. Igor Kretonić), Milošević, Štimac (49. Pavičić), Tomić (55. Slobođanac), Ručević, Martinović, Sito, Štefić, Kolić. Trener: Željo Jančikić.

Da kriza trese Budrovčane  definitivno je potvrdila utakmica u Josipovcu. Nije sramota izgubiti od Omladinca, ali primiti dvanaest pogodaka jednostavno je nedopustivo. Ali, raspoloženi josipovački napadači ovom pobjedom preuzeli su i vodstvo na tablici.

Utakmica je protekla u natjecanju trojice josipovačkih napadača: tko će postići više pogodaka. Golijada je krenula u 17. minuti prvim golom Tome Kaniseka, a zatim slijedi izmjenjivanje njega, Zlatka Kvasnovskoga i Igora Stuhlija. Na kraju troboja: Josip Stuhli i Tomo Kanisek postigli su po četiri pogotka, Zlatko Kvasnovski tri, a jednom se u listu strijelaca upisao Marijan Batorek. Počasni pogodak za budrovačku momčad postigao je Jakov Sito., strijelac četiri pogotka, Zlatko Kvasnovski

OMLADINAC (ĐS) – HAJDUK  1:0 (0:0)

Selci Đakovački – Igralište Brana. Gledatelja: 100. Sudac: Goran Pataki (Đakovo).Pomoćnici: Kristijan Žonka (Gašinci) i Tomo Dramac. Strijelac: 1:0 Sekić (79.)

OMLADINAC (ĐS): Kovačić, Aščić (78. Vardić), Kokalović, Škalec, Lipar (73. Ivić), Bjelobrk,  Mikloš (63. Vrtarić), Denić, Genda, Sekić (90. Nađ), Stjepan Vardić (86. Brataljenović).

HAJDUK: Mario Ivić, Blažević, Blažeković, Ljubić, Radnički, Pitlović (84. Nikola Đambić), Stražanac (46.Veselinović),  Stjepan Đambić (57. Mandić),  Perak (40.Matija Đambić), Ognjenović, Kristijan Ivić.

U Selcima je domaći Omladinac jedim pogotkom došao do nova tri boda i stopostotnoj učinka. Utakmica je protekla u obostrano otvorenoj igri gdje su i jedni i drugi mogli doći do pobjede, ali ključni trenutak dogodio se u 80. minuti kada su Selčani došli do zlatnoga gola vrijednoga tri boda. Svakako da će i Širokopoljci dugo sanjati ovu utakmicu jer su od 75. minuti, nakon isključenja Mateja Gende, imali igrača više, međutim, pogreška njihovoga Alena Pitlovića koštala ih je poraza. Strijelac jedinoga pogotka bio je Slaven Sekić.

Radnički je prizemljio Šokadiju. Golovima Horvata i Gudelja Viškovčani su sebi priskrbili tri boda čime su napravili iznenađenje kola.

Jedan pogodak bio je dovoljna Trnavčanima za upis domaće pobjede protiv Gorjanaca.

SLOGA - SLAVONIJA (P)  0:3 (0:1)

Koritna - Igralište NK Sloga. Gledatelja: 100.Sudac: Željko Lipar (Đakovo). Pomoćnici: Elko Crn (Selci Đakovački) i Valentino Barišić (Đakovo). Strijelci: 0:1 Maričić (45.), 0:2 Vranić (59.), 0:3 Uzelac (90.).

SLOGA: Drenić,Šimić, Sremac, Josipović, Tot, Tomas, Antonio Penava (71. Rašić), Romac, Sušić, Matan, Emanuel Penava (48. Matošević). tRENER: jozo Josipović.

SLAVONIJA (P): Hrvoje Stipanović, Poljarević (86. Getoš), Veverec, Tadijan, Maričić, Peša (56. Štiger), Vranić (69. Uzelac), Perak (76. Ivan Stipanović), Bjelobrk, Škorvaga, Vinko (84. Šuvarić).

Nogometaši Slavonije prošli su teško gostovanje u Koritni. Sve do kraja prvoga poluvremena bila je to neizvjesna utakmica u kojoj su obje momčadi stvorile po nekoliko izglednih prilika. U samoj završnci, točnije u 45. minuti Stjepan Maričić doveo je Punitovčane u vodstvo. U nastavku susreta iskusni Josip Vranić doveo je svoju momčad u vodstvo 2:0, a u samoj završnii Goran Uzelac postiga je treći pogodak.

Jedini remi odigran je u Ivanovcima gdje su domaća Mladost i gašinački HOŠK odigrali bez golova.