Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Dračičani do finala penalima, Punitovčani bolji od domaćina!

MEMORIJALNI NOGOMETNI TURNIR „MIRO LOVRIĆ – LUKA VIDOVIĆ“ U IVANOVCIMA

Nogometni klub Mladost iz Ivanovca vrijedno čuva uspomenu na svoje prerano preminule igrače Miru Lovrića i Luku Vidovića te njima u čast i ove godine, točnije 12. i 13. kolovoza, organiziraju 16. po redu Memorijalni nogometni turnir. U ovogodišnjem izdanju gledatelji u Ivanovcima vidjet će četiri momčadi: uz domaćine Mladost nastupit će i županijski drugoligaši Dračice, Budućnost iz Gorjana i Slavonija iz Punitovaca.

PRVI DAN

DRAČICE – BUDUĆNOST   7:6 (2:2;1:2)

U prvoj utakmici ivanovačkoga turnira sastali su se stari poznanici iz prošlogodišnjega natjecanja Lige Nogometnog središta Đakovo: prvoplasirane Dračice i drugoplasirana Budućnost iz Gorjana, obje momčadi su postale i članovi Druge županijske nogometne lige.

Gorjanci su bolje otvorili utakmicu i golovima Babića u 14. i 30 minuti poveli s 2:0. Do odlaska na odmor Andričić je u 38. minuti smanjio na 1:2 što je bio i konačni rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku susreta, Dračičani su drugim golom Andričića izjednačili na 2:2 tako da su pobjednika odlučivali jedanaesterci.

U prve tri serije, svi izvođači su bili precizni, a u četvrtoj seriji Gorjanci promašuju. Grgić dovodi Dračice u vodstvo 4:3, a nakon toga posljednji gorjanski izvođač Tibor Novotni promašuje kazneni udarac. I to je bio ključni trenutak koji je Dračičane odveo u nedjeljno finale.

MLADOST (I) – SLAVONIJA (P) 1:3

U drugoj utakmici prvoga dana Punitovčani su bili bolji i rezultatom 3:1 slavili protiv domaćina. Tako će se u nedjeljnoj utakmici za treće mjesto u 16:00 sati sastati Mladost i Budućnost, a u 18:00 sati za pobjednički pehar igrat će Slavonija i Dračice.