(0:4; 0:4; 0:3; 0:1)

Đakovo – Gradski bazen Đakovo. Gledatelja: 50. Sudac: Nikica Boduljak.

ĐAKOVO: Frano Raguž, Karlo Ditrih, Gabrijel Abramović, Marko Grbavac, Borna Išasegi, Neven Markulić, Goran Grgić, Karlo Đelatović, Josip Breulj, Vlado Šimić, Ivan Išasegi, Kristijan Previšić, Bruno Markulić, Josip Barišić. Trener: Ivan Gurdon.

MURSA: Luka Perak 1, Lovro Dobrošević, Toni Opačak 4, Siniša Kresović 3, Stjepan Posavec, Fran Liović, Dominik Živalj, Andrija Suvaljko 1, Antonijo Šabanović, Ivor Marić, Borna Duvnjak-Starčić 3, Sven Nikšić. Trener Dražen Lerinc.

Vaterpolisti Murse već su u prva dva napada postigli golove i tako usmjerili utakmicu prema njenoj konačnici odnosno visokoj i uvjerljivoj gostujućoj pobjedi. Do kraja prve četvrtine Osječani su postigli još dva pogotka za sigurnih 4:0. I u drugoj četvrtini Osječani su bili napadački raspoloženi: ponovo su postigli četiri pogotka, a Đakovčani niti jedan. Posljednje dvije četvrtine bile su tek puko odrađivanje posla jer domaći igrači bili su potpuno izvan igre,  gosti su i dalje bili raspoloženi tako da su prije posljednjega dijela igre imali nevjerojatnih 11:0. U zadnjoj četvrtini Siniša Kresovič jedini se upisao u listu strijelca za konačnih 12:0.

Najbolji strijelac susreta s četiri pogotka bio je Toni Opačak, potri su zabili Siniša Kresović i Borna Duvnjak-Starčić. Po jednom su se u listu strijelaca upisali Luka Perak i Andrija Suvaljko.

Ova utakmica ostat će upamćena po činjenici da đakovački vaterpolisti u svom bazenu nisu postigli niti jedan pogodak. A đakovački napadači bili su na godišnjem odmoru!