In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Selčani slavili u Punitovcima, Šokadija u Budrovcima, sigurne pobjede Ratara, Josipovčana, Dračice i matematički potvrdli prvo mjesto, Budućnost i Velebit u borbi za drugo mjesto...

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

Ratar je rutinski došao do  nova tri boda koja ih dovode do željenoga cilja: naslova prvaka i odlaska u kvalifikacije za ulazak u Prvu županijsku ligu.  Piškorevčani su vrlo  rano došli u vodstvo, a asistenciju Abramovića Bekić je pretvorio u vodeći pogodak Ratara. To je bio i rezultat prvoga poluvremena. U nastavku susreta, na 2:0 povisio je Bala koji odlično šutira s ruba kaznenoga prostora, a konačnih 3:0 postavio je Brzaj.

Veliko iznenađenje napravili su Selčani koji su u Punitovcima slavili s 2:1. Selčani su poveli golom Davida Dražetića, a na 2:0 povisio je Borna Vardić. punitovčanis u golom Josipa Vranića smanjiii na 1:2, ali više od toga nisu mogli. S ovom pobjedom Omladinac je prestigao Punitovčane i trenutno zauzeo četvrto mjesto s 43 boda.

Nogometaši radničkoga nadali su se da protiv Omladinca mogu doći do bodova koji bi im osigurali opstanak u ligi, ali Josipovčani su se opasno naljutili, došli u Viškovce i domaćinu podarili šest pogodaka. Strijelac za Josipovčane bili su: dva puta Janik Kukučka i Zlatko Kvasnovski te po jednom Marijan Batorek i Josip Batorek.

Šokadija je autoritativno prošla kroz Budrovce. S 3:0 uvjerljivo je upisala nova tri boda

Hajduk je bio apsolutni favorit protiv Slavonca iz Preslatinaca, ali u prvih 45 minuta domaćini su se mučili. Imali su terensku inicijativu, stvarali su prilike, ali lopta jednostavno nije htjela u gol. U 40. minuti Širokopoljci su pogodili i stativu, a do vodstva su došli tek u posljednjoj minuti prvoga poluvremena. Sudac Pivk dosudio je slobodan udarac, gosti iz Preslatinaca postavljali su živi zid, a neopreznost Preslatinačana iskoristio je Ivan Tomas koji pogađa praznu mrežu Slavonca. Gosti su protestirali jer su smatrali da sudac nije dao znak da se utakmica nastavi, ali gol je priznat.

U nastavku susreta, Preslatinčani su izjednačili golom Mateja Gende. Širokopoljci su tek u samoj završnici golovima Dine Vukovića i Ivana Tomasa došli do tri boda.

U važnoj utakmici za opstanak u ligi dinamo iz Trnave i Sloga iz Koritne odigrali su bez golova što u ovom trenutku odgovara i jednoj i drugoj momčadi.

Gašinačni su učinili veliki korak prema opstanku ili bolje reći prema sredini tablice. S 4:2 slavili su protiv Kondrićana koji i dalje ostaju na posljednjem mjestu sa samo 18 bodova. U ovom trenutku oni su najizgledniji kandidati za put u niži rang.

LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

Na Sjeveru ništa novo. Dračičani su upisali još jednu uvjerljivu pobjedu i s dva gola Stjepana Lucijanića te jednim Uzelca, Gavrana i Oršolića došli do konačnih 5:0. S nova tri boda Dračičani su i matematički postali prvaci Lige nogometnog središta Đakovo. A njihov ukupni rezultat i gol razlika bit će teško dostižna.

Potnjanci su i dalje napadački raspoloženi. Gostima iz Tomašanaca zabili su devet pogodaka. Najraspoloženiji napadač bio je Denis Djak – Skeledžija s četiri pogotka, tri se puta u listu strijelaca upisao Bruno Gregić, a po jednom su se upisali Mihael Šlegl i Zlatko Pakši.

I Gorjanci su bili nemilosrdni prema svojim gostima iz Mrzovića. Rezultat 5:1 dovoljno govori o kvaliteti današnjih suparnika.

Golijadu su vidjeli i gledatelji u Đurđancima gdje su gosti iz Kešinaca zabili čak osam pogodaka. Domaćini su poraženi rezultatom 2:8 čime su potvrdili da su najslabija momčad lige.

Na svoje su došli Drenjanci koji su na gostovanju u Vrbici došli do boda odigravši 2:2 protiv domaćega Radnika. Drenjanci su u prvih dvadeset minuta utakmice golovima Josipa Šimića i Antonija Mikešića poveli 2:0, ali su domaćini u 40. minuti smanjili na 1:2 da bi u 55. minuti izjednačili iz jedanaesterca.

Forkuševani su ostvarili domaću pobjedu protiv Vinogradara.