Mađaš presudio Jurjevčanima!

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA SLAVONIJA I BARANJA

18. KOLO

NAŠK - ZRINSKI (J)  1:0 (1:0)

Našice – Gradski stadion Našice. Gledatelja: 100. Sudac: Ivan Grepo (Osijek). Pomoćnici: Marko Boban i Hrvoje Lacković (Osijek(. Strijelci: 1:0 Mađaš (44.).

NAŠK: Piplica, Purgar, Barišić, Bošković, Tomaš (46. Grgačević), Knežević (84. Bilogrević), Galinec, Mađaš (55. Kostreš), Slivečko, Mikola (89. Paradinović), Hećimović. Trener: Adam Pastva.

ZRINSKI (J): Pintarić, Mihaljević, Fehir, Bešlić (54. Krešimir Galić), Bagarić, Kovačević, Simić (46. Meter), Ivić, Majdiš, Knežević (46. Lukačević), Bujdo (87. Matej Galić). Trener: Damir Lelas.

Našičanima je svaka domaća utakmica praktički kvalifikacijska jer položaj na tablici sugerira borbu za opstanak. Protiv odličnih Jurjevčana Našičani su tako postavili i igru: sigurno u obrani, bez otvorene igre. U takvom tonu proteklo je prvo poluvrijeme u kojemu gledatelji nisu vidjeli previše nogometa niti izglednih prilika za pogotke. Međutim, jedan lucidni trenutak, kasnije će se potvrditi, odlučit će utakmicu. Veznjak Jurjevčana Igor Bešlić izgubio loptu na sredini terena, nje se dokopao Matej Mađaš koji je došao na 25 metara od Pintarićevog gola, snažno uputio udarac koji je završio u rašljama.

U drugom poluvremenu, Jurjevčani su pokušavali igrati, međutim iskusna obrana (koju čine bivši đakovački igrači: Piplica – Barišić - Bošković) uspješno je sačuvala svoj gol za tri velika boda.