Joomla! Slideshow

Karamarković Belišćanima osigurao pobjedu!

ĐAKOVČANI ODIGRALI PRVU PRIPREMNU UTAKMICU PRED SVOJIM NAVIJAČIMA

ĐAKOVO CROATIA – BELIŠĆE  1: 2 (0:0)

Đakovo – Stadion Croatia. Gledatelja: 100. Sudac: Dino Škalić (Đakovo). Pomoćnici: Željko Šekerija (Đakovo) i Krešimir Marković (Đakovo). Strijelci: 0:1 Matoković (54.), 1:1 Dominković (60.), 1.2 Karamarković (86.).

ĐAKOVO CROATIA. Gavljak, Novoselić, Bosak, Kolak, Bogdanović, Nikolić, Milarodović, Antonio Kerovec, Stipanović, Dominiković, Mihael Pongračić. Još su igrali: Begović, Leko, Galičić, Delić, Janković, Kepić, Grbeša, Oliveira, Karlo Pongračić. Trener: Antun Labak.

BELIŠĆE: Petrović, Milić, Jakovčević, Lacković, Grgić, Pranjić, Matoković, Vidaković, Karamarković, Marković, Petar Grgić. Još su igrali: Klanjšček, Leotar, Magić, Šafar, Krajina. Trener: Stjepan Mađarić.

Sunčano, toplo, pravo proljetno vrijeme privuklo je stotinjak najvjernijih đakovačkih ljubitelja nogometa na stadion Croatije gdje su u srijedu, 15.veljače, nogometaši Đakovo Croatije ugostili Belišćane. Međutim, u prvih 45minuta gledatelji nisu vidjeli ništa zanimljivo jer su obje momčadi igrače između dva kaznena prostora tako da nije bilo niti jedne ozbiljnije prilike niti pred jednim golom. U 39.minuti vidjeli smo tek udarac Bogdanovića koji je završio visoko preko gola.

U nastavku susreta vidjeli smo puno sadržaniju igru obje momčadi. Gosti iz Belišća prvi su došli u vodstvo. Matoković je u direktnom duelu s Bogdanovićem uspio pobjeći đakovačkom braniču, prijeći golmana Begovića i mirno poslati loptu u praznu mrežu. Nakon primljenoga gola, i Đakovčani su krenuli odlučnije prema Petrovićevom golu. U 60.minuti , u kaznenom prostoru se našao Dominiković koji u padu pogađa loptu i praznu mrežu. Za izjednačenje 1:1.  Do samoga kraja, i  jedni i drugi bili su ravnopravni, a gosti su u 86. minuti iskoristili li kontru Belišćana. Lopta je došla do Karamarkovića koji iskosa s lijeve strane pogađa među. Do kraja susreta gosti su sačuvali minimalnu. Ali, zaslužnu pobjedu

Novu utakmicu Đakovčani  će odigrati u subotu. Protivnik ć e im biti momčad Sloge iz Gundinaca, a utakmica se igra na stadionu Đakovo s početkom u 15:00 sati.